טוב ששאלת. דיגיטל דיירקט הינו האתר הראשון בישראל אשר מנגיש בצורה קלה ידידותית וזולה מגוון מוצרי שיווק דיגיטליים לעסקים קטנים. החזון שלנו הוא שכל בעל עסק באשר הוא יוכל ליהנות ממוצרים כגון לוגו, דף פייסבוק עסקי מקצועי, טקסטים שיווקיים ועוד ועוד בלי הצורך לדבר עם המון אנשי מקצוע שונים וגם להוציא המון כסף
בכל מוצר הקפדנו במדויק לפרט מה הוא מכיל , קרי, מה אתם מקבלים במסגרת המוצר. בנוסף, הוספנו דוגמאות מוחשיות לתוצר הסופי. בנוסף, בכל מוצר יש אפשרות ליהנות מעוד סבב תיקון (לאחר שקבלתם את המוצר הסופי) ואף לרכוש סבבי תיקונים נוספים במידת הצורך כך שתהיו בטוחים שתקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים וצריכים.
בתיאור של כל מוצר ישנו פרק הזמן שיעבור בין ביצוע ההזמנה לקבלת המוצר הסופי. זה תלוי במורכבות ההזמנה, אך בגדול זמן האספקה שלנו נע בין שעות ספורות ועד 48 שעות. 
שימו לב, שאחרי שמבוצעת הזמנה, נשלח אליכם מייל מקדים עם הוראות נוספות ובקשה לחומרים נדרשים כדי להמשיך בהפקה והשלמת ההזמנה. הספירה שלנו מתחילה עם רגע קבלת החומרים הנדרשים על ידכם.
לא נורא, זה יכול לקרות :) תרגישו חופשי לשלוח לנו שאלה בטופס צור הקשר באתר, ואנו ננסה לבנות עבורכם מוצר ייעודי וייחודי שתואם במדויק למה שאתם מחפשים.
לחלוטין כן! אנו מקפידים לעדכן את האתר בצורה תכופה עם המוצרים הכי רלוונטיים המכוונים בעיקר לבעלי עסקים קטנים אשר עושים את צעדיהם הראשונים. אנו כל הזמן עם "היד על הדופק" לספק מוצרים בעלי מחיר תחרותי ביחס לשוק, באיכות הראויה ולהיות ממוקדים במה שבאמת עסק קטן צריך.
אנו בנינו עבורכם חנות ייחודית אשר משלבת בין מוצרים כגון : עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, הפקת פוסט לפייסבוק, בניית דף עסקי מקצועי ועוד ועוד...אבל גם מוצרים אשר מעניקים לכם עולם תוכן וידע על ידי שיעורים מצולמים ומקצועיים בנושאים שונים, את אותם שיעורים תוכלו לרכוש בעלות חד פעמית ולצפות כמה פעמים שתרצו.
לא, השירות שאנו מעניקים הוא כולו מבוסס אונליין בכדי להישאר מאוד תחרותיים במחיר הסופי לצרכן.
לכן, אנו ממליצים לקרוא את פרטי המוצר לפני ביצוע ההזמנה, אם יש שאלה נוספת להרגיש חופשי לשלוח לנו שאלה בטופס צור הקשר וכמובן לאחר ביצוע ההזמנה ועד קבלת המוצר הסופי להיות (קצת) יותר צמודים לתיבת האימייל שלכם שלא תפספסו את תשובתינו.
לא, לכל מוצר יש מסגרת מוגדרת של מספר תיקונים אפשריים, אתם חושבים שאתם תזדקקו לעוד? תוכלו להזמין סבבי תיקונים נוספים אם תרצו, כל וורסיה שאנו שולחים לעיונכם, ניתנת לכם האפשרות להגיב ולבקש תיקון עד 24 שעות מרגע שליחת המוצר על ידנו, לאחר זמן זה, ההזמנה מאושרת/ נסגרת באופן אוטומטי.
x

#{title}

#{text}

#{price}