כי למי יש זמן? זה המקום לקבל טיפים והדרכות הנוגעות לשיווק דיגיטלי לעסקים בחינם! תנו לנו דקה ואנו ניתן לכם טיפ. #טיפ_בדקה

 
#טיפ_בדקה ⏰ והפעם על האופציה החדשה שהוכנסה למערכת הפרסום הממומן בפייסבוק וספציפית תחת קטגורית ה SPLIT TEST. אופציה זו תאפשר לכם לבחון בצורה מהירה, קלה וסימולטנית מספר קראייטיבים שונים בכדי לדעת איזה מהם יותר "עניין" את קהל המטרה שלכם, גרר יותר הקלקות ובגדול, לאיזה קראייטיב אנו ננתב את יתרת התקציב.

 
 
#טיפ_בדקה ⏰ והפעם על האופציה החדשה שהוכנסה לדפים העסקיים - סקרים. עד כה אופציה זו הייתה אפשרית בקבוצות פייסבוק אבל כעת גם דפים עסקיים יכולים ליהנות מסקרים אינטראקטיביים ומעניינים. כבר ניסיתם/ן כלי זה בעמודים שלכם? נשמח לשמוע דעתכם על התוספת

 
 
#טיפ_בדקה והפעם על קהלים מותאמים אישית וספציפית על קהלים מותאמים אישית על בסיס הפעילות שלכם בפייסבוק. עמלתם וטרחתם להשיג חשיפה, תגובה, צפייה ? הגיע הזמן שתעשו מזה המרה!
 
 
מנוע הפרסום הממומן של פייסבוק הוא מקום מעולה לעסקים קטנים להתחיל לקבל טראפיק (תנועה) לאתר שלהם, לקבל חשיפה, לקבל לידים ובכלל לגדול ברשת. המנוע הזה מאפשר המון פילוחים ובעלויות מאוד אטרקטיביות. עם זאת, המערכת, למפרסם המתחיל, יכולה להיראות מאוד מסועפת ו"מפחידה" , הכנתי סרטון קצר עם טיפ חזק עבורכם שיסייע בהפקת תובנה חשובה הנוגעת לקמפיינים שלכם - כזו שתמקסם את ההוצאה השיווקית שלכם ותגביר תוצאות איכותיות.

 
 
#טיפ_בדקה והפעם על קהלים מותאמים אישית וספציפית על קהלים מותאמים אישית על בסיס הפעילות שלכם בפייסבוק. עמלתם וטרחתם להשיג חשיפה, תגובה, צפייה ? הגיע הזמן שתעשו מזה המרה!
 
 
לבצע פרסום ושיח בקבוצות בפייסבוק זו עוד דרך לקבלת חשיפה, אם עושים זאת בצורה נכונה החשיפה גם תהיה נכונה ואפקטיבית. עד כה היה ניתן לדבר בקבוצות רק ב"כובע" האישי שלכם, דרך הפרופיל האישי שלכם בפייסבוק אך מעתה ניתן גם להקים קבוצה תחת הדף העסקי. פונקציה מעולה שהרבה חיכו לה! תצפו בסרטון הבא ותבינו איך ניתן להקים קבוצה תחת הדף העסקי שלכם ובכך לספק חווית גלישה נוספת ללקוחות שלכם או למתעניינים שלכם.
 
 

האפשרות החדשה בדפים העסקיים, להעלות סרטון וידיאו קצר בתמונת הקאבר (תמונת הנושא) בדפים העסקיים שלכם. אופציה מעולה שתייצר לכם בולטות ותגרום לגולשים להתעכב עוד שנייה בדף שלכם, מה שיעלה את הסיכוי שאותם גולשים ימשיכו "לחקור" עליכם , על השירותים ו/או המוצרים שלכם.
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}