אודותינו

ברוכים הבאים לאתר דיגיטל דיירקט! קניון של מוצרי שיווק דיגיטליים המיועד לעסקים קטנים.
זה המקום בו תוכלו למצוא שלל מוצרים שיסייעו לכם לקידום ולצמיחת העסק, שיעורים מקוונים בנושאים שונים, עיצוביים מקצועיים, מאמרים איכותיים לאתר שלכם ועוד והכל ברכישה מהירה, פשוטה וקלה. אנו מוסיפים, מרחיבים ומייעלים את סל המוצרים שלנו בצורה קבועה בכדי להציע לכם שלל אפשרויות כאשר המטרה ברורה: להנגיש לכם, בעלי העסקים הקטנים, את עולם השיווק הדיגיטלי בצורה קלה וזולה.

האתר דיגיטל דיירקט הינו שיתוף פעולה עם משרד השיווק נינג'ה מונקי אשר פועל בתחום הקידום לעסקים קטנים כבר מעל 12 שנים.

החבירה למשרד פרסום מוכר ובעל ניסיון, תורם בשני אופניים:
א. אתם מקבלים מעטפת איכותית ו"גב" מקצועי כאשר אתם קונים מהאתר שלנו.
ב. חשף בפנינו את הבעיה הגדולה של העסק הקטן בתחום. גם עסקים אלו, קטנים ובינוניים כאחד, רוצים ליהנות משיווק דיגיטלי איכותי, המייצר מיתוג ראוי לעסק שלהם וגם כזה שיגדיל רווחיות. אך האפשרויות שלהם בתחום מוגבלות.
אמנם הם יכולים לפנות לאופציית מיקור חוץ ולהיעזר באנשי מקצוע שיציעו לו מגוון שירותים לקידום, אך חלק ניכר ממשרדי פרסום או אנשי המקצוע בתחום, מחייבים אותו לתהליך ארוך טווח ותשלום חודשי. 
בעל העסק יכול לבחור ולהשאיר את פעילות השיווק הדיגיטלי שלו אצלו ולבצע במו ידיו את פעולות הדיגיטל הנדרשות. עם זאת למרות הרצון והמוטיבציה, לרוב הוא יזדקק לספקי משנה שיסייעו לו במשימות שונות: עיצוב, עריכת וידאו, כתיבה שיווקית, למידה ועוד.

הצרכים המיוחדים הללו של בעלי העסקים הקטנים והעדר הפתרון המסחרי בעבורם, היו למנוע העיקרי להקמת מיזם דיגיטל דיירקט המציע אופציה שלישית נוספת, מדויקת ואיכותית. 

אתר דיגיטל דיירקט מקבץ מגוון רחב של מוצרי שיווק דיגיטליים איכותיים ומקצועיים כמו במשרדים הגדולים,  אך עושה זאת במחיר אטרקטיבי וחד פעמי. בכך, מאפשר האתר לבעל העסק להתקדם בעולם השיווק הדיגיטלי בקצב שלו, לבנות מעטפת מודולרית שמתאימה בדיוק לצרכיו ולתקציבו. 
אין התחייבות חודשית עם ספק, אין צורך לשוחח עם אנשי מקצוע ולבזבז זמן בהבנת "הראש" של הצד השני ובסופו של דבר לשלם מחיר גבוה על מוצר שלא ברור הצורך בו או התמורה המלאה שהוא מעניק לעסק.

דיגיטל דיירקט הוא קניון דיגיטלי למוצרי שיווק דיגיטליים. נוצר ברוח מהפכת המחירים העוברת על השוק הישראלי והופכת גם את התחום שנחשב עד כה לעולמם של המותגים הגדולים וחברות הענק, לנגיש לכולם. 

זה הזמן ליהנות משיווק דיגיטלי מהיר, קל ובעלות נמוכה בלי כל הבול#%$ מסביב!

 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}