מדוע כדאי להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך

מדוע כדאי להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך: בלוג על היתרונות של קודי QR וכיצד תוכל להצליח לשלב אחד בשגרה שלך.

מבוא

קודי QR (Quick Response) נמצאים בכל מקום בימים אלה. סביר להניח שראית אנשים סורקים אותם במסעדות, בחנויות מכולת, במוזיאונים ואפילו בשלטי חוצות. אבל מה הטעם בקוד QR? ובכן, הם בעצם קיצורי דרך לאתר או דף אינטרנט ספציפי שאליהם אתה יכול לגשת על ידי שימוש פשוט בסמארטפון שלך כדי לסרוק את הקוד. הם ממש קלים ליצירה וניתן לשלב אותם בקלות בשגרת העסק שלך.

מדוע כדאי להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך: בלוג על היתרונות של קודי QR וכיצד תוכל להצליח לשלב אחד בשגרה שלך.

אם אתה חושב להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך, הנה כמה מהיתרונות:

קודי QR קלים לשימוש. כל אחד עם טלפון חכם יכול לסרוק אותם ואינם דורשים שום תוכנה או הכשרה מיוחדת. אתה פשוט סורק את קוד ה-QR עם הטלפון שלך והוא לוקח אותך ישירות לכל מידע שמשויך לקוד זה.

קל ליצור קודי QR. אין צורך בתוכנה יקרה; יש הרבה כלים חינמיים שם בחוץ המאפשרים לך לעצב קודים משלך או להעלות גרפיקה קיימת (כמו לוגו) לאפליקציה שבה הם יומרו לקוד QR שעובד!

אתה יכול להשתמש בהם כקישורים, מה שאומר שהם מובילים תנועה לכל מקום שתרצה - מחשבונות מדיה חברתית, אתרי אינטרנט, רשימות דוא"ל... הרשימה עוד ארוכה!

קל להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך, ולפעולה זו יכולה להיות השפעה חיובית.

קל להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך, ולפעולה זו יכולה להיות השפעה חיובית. מהו קוד QR? הם ברקודים דו מימדיים המכילים מידע על אתר אינטרנט או אפליקציה. כשתסרוק אותם עם הטלפון שלך, תופנה לכתובת ה-URL שתבחר בהתאם למה שהקוד תוכנן. לדוגמה, אם מישהו סורק את התמונה שלמעלה עם הטלפון שלו, הוא יועבר לאתר שלי או לדף הלינקדאין שלי (תלוי באיזו אפליקציה השתמש).

איך אתה יכול להשתמש בקוד QR עבור העסק שלך?

הדרך הפופולרית ביותר היא להדפיס גרסאות קטנות של קודים אלה ולכלול אותם בפרסומות, אך ישנם גם שימושים רבים אחרים:

כלול אותו בפוסטרים המקדמים אירוע

השתמש בו כחלק מחתימת דוא"ל שמפנה את הצופים הביתה לאחר שקראו עוד על החברה באינטרנט

הדביקו אחד בתוך תיקיות חוברות כך שאנשים יוכלו לסרוק בקלות מידע הקשור ישירות לטלפונים שלהם מבלי להקליד דבר

סיכום

כפי שאתה יכול לראות, ישנן מספר דרכים להשתמש בקודי QR והן יכולות להיות דרך קלה לספק ללקוחות פוטנציאליים מידע נוסף על העסק או המוצר שלך. כל מה שאתה צריך זה את התוכנה הנכונה וקצת יצירתיות! אם זה נשמע כמו משהו שעשוי להיות שימושי עבור מסע הפרסום השיווקי הבא שלך, בואו נתחיל היום.
אם תרצו שנעזור לכם ביצירת הקוד , יש לנו בדיוק את המוצר שאתם צריכים
x

#{title}

#{text}

#{price}