הקמת בוט (צ'אט בוט) המוחבר לדף הפייסבוק העסקי

1O1PK3N5NZ
  • 289.00
    410.00
אזל המלאי
כיום, בעולם של שיווק דיגיטלי מהיר, גם הצרכנים שלך מצפים שתהיו זמינים ושירותיים ולכן עולם הבוטים , (הצ'ט בוטים) גדל והתפתח. כלי זה מאפשר לייצר שיחות אוטומטיות עם קהל הלקוחות ו/או קהל לקוחות פוטנציאלי.
הקמת בוט (צ'ט בוט) המחובר לדף הפייסבוק שלך
כיום, בעולם של שיווק דיגיטלי מהיר, גם הצרכנים שלך מצפים שתהיו זמינים ושירותיים ולכן עולם הבוטים , (הצ'ט בוטים) גדל והתפתח. כלי זה מאפשר לייצר שיחות אוטומטיות עם קהל הלקוחות ו/או קהל לקוחות פוטנציאלי. הבוט יוריד מכם המון התעסקות והצורך להיות בזמינות מלאה. אל דאגה, גם כשיש בוט פעיל, אתם חשופים בכל שלב להכתבות בין הבוט למבצע הפנייה ותוכלו בכל שלב "להיכנס" לשיחה ולהמשיך אותה בצורה ידנית. ככל שהבוט נבנה בצורה טובה יותר, כך הוא נותן הרגשה לא רק של עסק זמין אלא גם של עסק אדיב אשר מספק חווית רכישה ייחודית.
יתרון נוסף בהקמת צ'ט בוט המחובר לדף העסקי שלכם בפייסבוק, זו האפשרות אם תרצו, לחבר את הבוט שהקמתם עבור דף הפייסבוק גם באתר שלכם ובכך יהיה ממשק אחיד ומתואם, גם מי שיכנס לאתר שלכם, יזכה ליהנות מהבוט ותסריט השיחה שכבר בניתם.

למי המוצר מיועד?
המוצר מיועד לכל בעל/ת עסק שיש להם דף עסקי בפייסבוק והם רוצים לשפר את התקשורת עם הלקוחות ו/או הלקוחות הפוטנציאליים של העסק
אין לך עדיין דף עסקי ? גם בזה אנו יכולים לסייע

מה המוצר כולל?
1. פתיחת פרופיל במערכת ניהול בוט עבורך 
2. בניית תסריט שיחה הכולל עד 5 שלבים
3. הקמת תסריט שיחה נבחר במערכת צ'ט בוט ייעודית
4. חיבור הבוט לדף הפייסבוק הייעודי


איך מקבלים את המוצר?
1. הקליקו על הוספה לעגלה
2. הקליקו ל"תשלום מאובטח" במידה ורוצים כבר לרכוש את המוצר, במידה ורוצים להוסיף עוד מוצרים לסל הקליקו "סגור והמשך בקנייה"
3. מלאו פרטיכם ופרטי כרטיס האשראי 
4. וזהו! ישלח אליכם מייל מסודר עם פרטי ההזמנה
5.אנו נעבד את הזמנתכם וזמן קצר לאחר מכן (בטווח של שעות בודדות) מייל נוסף ישלח אליכם עם בקשה לקבלת מענה בנוגע לפרופיל העסקי שלכם. בכדי שנוכל להקים את מערכת הצ'ט בוט שתהיה בבעלותכם וניהולכם, נזדקק לפרטי הכניסה לפרופיל האישי שלכם בפייסבוק בכדי להקים עליו את החיבור למערכת הצ'ט בוט. בנוסף, נרצה לקבל מכם עוד מידע על העסק, שאלות שכיחות שעולות על ידי המתעניינים שלכם והאם יש לכם תסריט שיחה מובנה בראש שתרצו שניישם.  זכרו! ככל שתשלחו לנו יותר פרטים על העסק שלכם כך נוכל לבנות בוט טוב יותר ולבצע התאמה טובה יותר.
*במידה וההזמנה בוצעה בסופ"ש מייל זה ישלח בבוקר יום ראשון

דברים נוספים שצריך לדעת
1. אפשרות לבקשת תיקונים במסגרת ההזמנה: עד 1 
2. קבלת המוצר בשפה לבחירה: אנגלית או עברית
3. הבוט נבנה על מערכת חינמית חיצונית לפייסבוק אשר מספקת פלטפורמת בנייה טובה ואיכותית. דיגיטל דיירקט איננה אחראית למערכת זו (לזמינותה, לשינויים שיכולים לחול בה כגון עלויות עתידיות שיכולות להיווצר בשימוש במערכת זו וכדומה..)
4. הבוט במסגרת הזמנה זו נבנה ומיועד להתממשקות לדף הפייסבוק בלבד. הזמנה זו לא כוללת חיבור הבוט לאתר אינטרנט ו/או למערכות נוספות.

זמן אספקת המוצר?

עד 72 שעות מרגע קבלת מייל החומרים הדרושים מהלקוח כפי המצויין בסעיף 5 תחת כותרת "איך מקבלים את המוצר"

 
x

#{title}

#{text}

#{price}